Prodej nemovitosti bez provize a za hotové

Prodat nemovitost za hotové a bez provize realitní kanceláři. To je krédo, které jsem vložil do svého nového projektu Prodej nemovitosti bez provize a za hotové.

Jmenuji se Josef Hladík a jsem investor do nemovitostí a perspektivních firem. V oblasti nákupu a prodeje nemovitostí se pohybuji přes 15 let. Za tu dobu jsem koupil více než 200 nemovitostí v Brně a okolí. V roce 2019 jsem založil společnost JH9 nemovitostní fond a.s.

Realizujeme nákupy nemovitostí v Brně a okolí – byty, rodinné domy, bytové domy, pozemky, realitní projekty za 100 % tržní ceny. Kupujeme i spoluvlastnické podíly na nemovitostech.

Pokud chcete prodat nemovitost opravdu výhodně, neváhejte se na mě nezávazně obrátit. Společně určitě najdeme tu nejvýhodnější variantu prodeje Vaší nemovitosti a řešení celé situace. V případě prodeje nemovitosti společnosti JH9 nemovitostní fond a.s. Vám zajistíme vše zdarma. Od odhadu tržní ceny nemovitosti – až po Okamžitý prodej nemovitosti bez provize a za hotové.

Prodej nemovitosti bez provize – Brno

 • Prodejte byt v osobním i družstevním vlastnictví
 • Prodejte rodinný dům, bytový dům i k rekonstrukci
 • Prodejte byty, domy či bytové domy zatížené zástavou či exekucí
 • Prodejte spoluvlastnický podíl na nemovitosti
 • Prodejte stavební pozemek

Proč platíme 100 % tržní ceny

Protože na rozdíl od spekulantů tvoříme přidanou hodnotu jinak. Všechny nemovitosti (byty, domy), které nám prodáte, projdou citlivou rekonstrukcí dle nejmodernějších trendů. V případě prodeje pozemku realizujeme výstavbu moderních, zdravých a energeticky úsporných nemovitostí (rodinných domů, bytových domů). Které přináší maximální komfort a vysokou kvalitu bydlení. Podívejte se na naše inovativní projekty. Také máme dostatek vlastního kapitálu, takže si můžeme dovolit nabídnout více peněz než společnosti, které mají „napůjčováno“. Navíc jsme přímí kupující, tudíž z prodeje nemovitosti nemusíte platit žádnou provizi realitní kanceláři.

Josef Hladík - JH9

Prodej nemovitosti bez provize – co získáte

Zdarma vše zajistíme

Dopředu nemusíte nic podepisovat ani platit. U nás máte vše zdarma – od odhadu tržní ceny nemovitosti až po prodej nemovitosti za hotové.

Maximální tržní cenu

Vyplácím 100 % tržní ceny za byty, domy a pozemky v Brně a okolí. Stačí, že neplatím provizi realitce, která je 46 % z prodejní ceny nemovitosti.

Rychle a diskrétně

Nemám žádného šéfa, který nákup nemovitosti schvaluje. Svou nabídku vám dám na prvním setkání. Peníze mám připravené k platbě.

JH9 podpis

Postup prodeje nemovitosti

 • Domluvíme si prohlídku Vaší nemovitosti (byt, dům, pozemek),
 • zdarma stanovím tržní cenu a vysvětlím Vám další postup,
 • společně najdeme nejvýhodnější variantu prodeje nemovitosti,
 • poradím, jak optimalizovat daně z prodeje nemovitosti,
 • zajistím kompletní právní servis a advokátní úschovu,
 • u nemovitosti zatížené zástavou či exekucí vše vyřeším za vás,
 • zařídím převod nemovitosti v katastru nemovitostí,
 • kupní cenu za Vaši nemovitost zaplatím do 24 hodin,
 • pomůžu s nákupem nového bydlení po prodeji nemovitosti.

Často kladené otázky – FAQ

Kupujeme široké spektrum nemovitostí od bytů, rodinných domů, bytových domů a pozemků převážně v Brně a okolí. Stačí poslat nezávaznou poptávku emailem nebo zavolat a do pár minut víte, zda o Vaši nemovitost budeme mít zájem nebo ne.

JH9 panáček

Reference od prodávajících

Jsem jediný majitel společnosti JH9 nemovitostní fond a.s., proto se mnou vždy jednáte osobně. Při prodeji Vaší nemovitosti (bytu, domu, pozemku) zajistím zdarma vše potřebné, od odhadu tržní ceny nemovitosti, až po prodej nemovitosti za hotové. Neváhejte se na mě obrátit.

Zavolejte na telefon 776 572 216 nebo napište na e-mail hladik@JH9.cz či přes formulář níže.

  Vaše osobní údaje použijeme za účelem vy-komunikování vašeho dotazu.
  Více na našich zásadách ochrany osobních údajů.

  JH9 panáček s tužkou