Odhad nemovitosti zdarma

Odhad tržní ceny nemovitosti Vám zpracuje majitel společnosti JH9 nemovitostní fond a.s. pan Josef Hladík. V obchodu s nemovitostmi se pohybuji přes 15 let. Za tu dobu jsem zrealizoval několik desítek realitních projektů o celkové aktuální hodnotě několik miliard Kč. V roce 2019 jsem založil společnost JH9 nemovitostní fond a.s.

Odhad nemovitosti na základě dat a zkušeností

Pro stanovení přesné tržní ceny nemovitosti používám komplexní porovnávací metodu s celou řadu aspektů. Nespoléhám pouze na porovnání nabídek nemovitostí na realitních serverech, které jsou předražené o cca 10–15 %. Vysněné ceny majitelů nemovitostí neodráží reálnou situaci na realitním trhu v Brně a okolí. Díky své dlouholeté praxi mám přístup k velké databázi prodaných nemovitostí sloužících k porovnáníDále využívám ke zpracování odhadu tržní ceny nemovitosti tzv. cenové mapy: Cemap.czCenovamapa.orgCenovamapa.eu.

Rád pro Vás zdarma, vypracuji odhad tržní ceny nemovitosti v Brně a okolí. Abych odhad nemovitosti mohl spočítat co nejpřesněji, vyplňte prosím jednoduchý formulář. A já vám obratem zašlu na email odhad tržní ceny nemovitosti.

Formulář pro odhad nemovitosti

  Nemovitost:
  Adresa:
  Dispozice:
  Vlastnictví:
  Spoluvlastnický podíl:
  Typ stavby:
  Plocha a podlaží:
  Vybavenost:
  Stav:
  Jméno a příjmení:
  Kontakt:
  Další informace:

  Vaše osobní údaje použijeme za účelem vy-komunikování vašeho dotazu.
  Více na našich zásadách ochrany osobních údajů.

  Prodej nemovitosti za 100 % tržní ceny

  V případě, že odhad nemovitosti koresponduje s Vaší představou tržní ceny nemovitosti. A rozhodnete se nemovitost prodat, neváhejte se na mě obrátit. Mám přes 15 let zkušeností z nákupu a prodeje nemovitostí. Jsem jediný majitel společnosti JH9 nemovitostní fond a.s. Proto se mnou vždy jednáte osobně. Společně určitě najdeme tu nejvýhodnější variantu prodeje Vaší nemovitosti a řešení celé situace. Zdarma dostanete nezávaznou nabídku a získáte bezproblémové a rychlé řešení prodeje vaší nemovitosti. O spokojenosti prodávajících nemovitostí svědčí reference na mém profilu zde.

  Společnost JH9 nemovitostní fond a.s. Realizuje nákupy nemovitostí v Brně a okolí – byty, rodinné domy, bytové domy, pozemky za 100 % tržní ceny. Kupujeme i spoluvlastnické podíly na nemovitostech. V případě prodeje nemovitosti spol. JH9 nemovitostní fond a.s. Jsou veškeré služby pro prodávající nemovitosti zdarma. Počínaje odhadem tržní ceny nemovitosti – až po Okamžitý prodej nemovitosti bez provize a za hotové.

  Společnost JH9 nemovitostní fond a.s.dostatek vlastního kapitálu. Takže Vám může nabídnout 100 % tržní ceny za vaši nemovitost. Navíc jsme přímí kupující, takže z prodeje nemovitosti neplatíte provizi realitce.

  Prodej nemovitosti bez provize a za hotové samozřejmě neznamená, že peníze dostanete na ruku, ale bezhotovostním převodem na účet. Peníze za Vaši nemovitost máme nachystané k okamžité platbě.

  Josef Hladík - JH9

  Nejčtenější články

  Prodej nemovitosti bez provize a za hotové

  Společnost JH9 nemovitostní fond a.s. realizuje nákupy nemovitostí v Brně a okolí – byty, domy, bytové domy a pozemky za 100 % tržní ceny. Více o možnostech prodeje nemovitosti najdete v záložce Prodej nemovitosti bez provize a za hotové.

  Reference – Odhad nemovitosti